3946

Autonomiczne systemy pompowe

Autonomiczny system pompowy FOTTON F4DFT30-250 solar

Pompa  do studni FOTTON3SPS 0,72/20 solar
Autonomiczny system pompowy FOTTON F4DFT30-250 solar, powstał na bazie niskonapięciowej pompy FOTTON 4DFT30-250 DC solar wykonanej w technologii tradycyjnej szczotkowej. Obudowa pompy wykonana ze stali nierdzewnej. Pompa umożliwia wykonanie prostego w montażu i eksploatacji w pełni autonomicznego systemu pompowego.

W systemie FOTTON F4DFT30-250 solar pompa zasilana jest bezpośrednio z paneli fotowoltaicznych FOTTON o napięciu roboczym 18-40V DC. Układ można załączać ręcznie lub zastosować sterowanie automatyczne z wykorzystaniem czujnika FOTTON RS (wyposażonego w stabilizator napięcia 12V DC i przekaźnik 20A) załączające pompę bazując na poziomie wody w studni lub jeśli nie ma ryzyka braku wody w ujęciu, bazując na poziome wody w zabiorniku do którego pompowana jest woda. Pompa przeznaczona jest do pompowania wody czystej.

Autonomicznych systemów pompowych FOTTON F4DFT30-250 solar:

  • sytemy zasilania w wodę domów całorocznych i domków letniskowych,
  • systemy nawadniania w sadownictwie i uprawach rolnych
  • zasilanie w wodę hodowli ryb i zwierząt
  • systemy irygacyjne itd...

 

Czytaj więcej...

Autonomiczny system pompowy FOTTON F3SPS 0,72m3/h

Autonomiczny system pompowy FOTTON
Autonomiczny system pompowy FOTTON F3SPS 0,72m3/h DC powstał na bazie niskonapięciowej pompy solarnej do studni FOTTON 3SPS 0,72m3/h DC, wykonanej w najnowszej technologii  napędów bezszczotkowych o wysokiej żywotności. Obudowa pompy wykonana ze stali nierdzewnej, technologia pompowania - śrubowa. Pompa dzięki swoim zaletom konstrukcyjnym i wysokiej energooszczedności doskonale spisuje się jako podstawowy element autonomicznego systemu pompowego.

System wyposażony jest w sterownik solarny MPPT umożliwiający bezpośrednie zasilaenie pompy FOTTON 3SPS 0,72m3/h DC z paneli fotowoltaicznych o napięciu roboczym 18-30V DC. Sterownik posiada również funkcję kontrolera parcy pompy za pomocą czujników poziomu wody w studni i zbiorniku co umożliwia całkowitą automatyzację procesu pompowania.

Obszary zastosowań systemów FOTTON F3SPS 0,72m3/h DC:

  • sytemy zasilania w wodę domów całorocznych i domków letniskowych,
  • wodna infrastruktura ogrodowa/dekoracyjna
  • systemy nawadniania w sadownictwie i uprawach rolnych
  • zasilanie w wodę hodowli ryb i zwierząt itd...

 

Czytaj więcej...