3948

Baterie słoneczne

Baterie słoneczne

baterie słoneczne Oferujemy szeroki zakres paneli fotowoltaicznych - baterii słonecznych na bazie ogniw mono, polikrystalicznych i cienkowarstwowych o mocach od 5-300W. Panele posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań, od zasilania instalacji pomiarowych, przekaźnikowych itp. do typowo komercyjnych czyli budowy elektrowni fotowoltaicznych - produkcji energi elektrycznej. Średnia sprawność typowych ogniw oferowanych aktualnie przez praktycznie wszystkich światowych producentów wynosi ok 16-18%. W tym zakresie mieszczą się również ogniwa znajdujące się w naszej ofercie.

Oprócz wielu zastosowań godnym polecenia jest wykorzystanie naszych ogniw do zasilania grup pompowych w zestawach solarnych wyposażonych w pompy na prąd stały; zapraszamy do działu nowości gdzie przedstawiamy krótką charakterystykę oferowanych przez nas układów autonomicznych do zasilania systemów solarnych i CO.

Poniżej przedstawiamy typy i charakterystyki produkowanych przez nas rązwiązań w zakresie paneli fotowoltaicznych.baterie słoneczneDachówka Solarna® FOTTON to najnowsze osiągnięcie w zakresie paneli fotowoltaicznych i stosowanych do tej pory technik ich montażu. Zastosowane przez nas i chronione prawem patentowym rozwiązanie, polega na połączeniu w jednym wyrobie panela fotowoltaicznego i dachówki czyli pokrycia dachowego. Nowatorstwo produktu pozwala na stosowanie dachówki solarnej zamiast, czy też w miejsce typowych najczęściej spotykanych na rynku dachówek, w standardzie wysokości 420mm. Montaż naszych paneli jest bardzo prosty i nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych systemów. Dachówkę solarną mocujemy dokładnie tak samo jak typową dachówkę ceramiczną, za pomocą wkrętów bezpośrednio do łat lub innych płaszczyzn skośnych. Pozwala to stosować nasze panele fotowoltaiczne na typowych dachach skośnych baz konieczności jakiegokolwiek ich specjalnego przygotowania, dotyczy to zarówno nowych dachów jak i eksploatowanych już od wielu lat. Produkt przeznaczony jest do tworzenia domowych indywidualnych systemów zasilających, sieciowych i autonomicznych, a także większych elektrowni na budynkach wielorodzinnych, użyteczności publicznej czy przemysłowych. Dachówka Solarna® powinna stać się nieodłącznym elementem tzw. domów pasywnych a także z racji prostoty montażu, być szeroko stosowana przez deweloperów chcących uatrakcyjnić swoją ofertę nowych budynków Czytaj więcej...

 

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne
baterie słoneczne

Panele fotowoltaiczne pilikrystaliczne

baterie słoneczne

  • Dane techniczne i karty katalogowe paneli FOTTON FTM pobierz (PDF)
  • Dane techniczne i karty katalogowe paneli HYMON pobierz (PDF)
  • Dane techniczne i karta katalogowa paneli cienkowarstw BKE pobierz (PDF)

Oprócz wszystkich podstawowych elementów systemów fotowoltaicznych takich jak: panele słoneczne, systemy montażowe, okablowanie, regulatory ładowania, akumulatory, inwertery sieciowe i wyspowe, systemy zabezpieczające - ograniczniki przepięć FOTTON OBV26 PV, bezpieczniki, głowice odgromowe, oferujemy również gotowe zestawy także wraz z monatażem mniejszych czy wiekszych elektrowni.

Użytkowe zastosowania systemów fotowoltaicznych FOTTON CAR-PORT

Poza najczęściej spotykanym użytkowym zastosowaniem paneli fotowoltaicznych w budownictwie w postaci paneli BIPV, czy też dachówki solarnej FOTTON, proponujemy zastosowanie paneli do produkcji wiat parkingowych dla samochodów. Poniżej przedstawiamy taką właśnie koncepcję ktora może oczywiście być dalej rozwijana w kierunku tworzenia podobnych koncepcji takich jak przystanki autobusowe, wiaty rowerowe itp.
W razie zainteresowania się naszą propozycją prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym. Mozliwe jest zamówienie typowych wiat jak również dedykowanych wg. wymiarów i wymogów klienta. Pokrycia wykonywane są w dwóch wariantach, z panelami przeźroczystymi i nie.

car