3939

Nowości

Nowe energooszczędne solarne pompy obiegowe FOTTON FTD5 25PV

W uzupełnieniu naszej oferty profesjonalnych energooszczędnych pomp obiegowych wprowadzone zostały do sprzedaży nowe wysokowydajne pompy FOTTON FTD5 25PV solar. Jest to produkt z grupy bezszczotkowych pomp obiegowych. Pompy FOTTON FTD5 25PV posiadają doskonałe parametry i właściwości użytkowe dzieki czemu mogą być stosowane również w większych układach solarnych i grzewczych a stopniowa regulacja mocy umozliwia idealne dopasowanie.

Czytaj więcej...

Nowe zbiorniki do CWU ze stali nierdzewnej w ofercie FOTTON Systemy Solarne

W trosce o jak najwyższą jakość naszej oferty a także aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, wprowadzamy do sprzedaży zbiorniki CWU i buforowe wykonane ze stali nierdzewnej o pojemnościach od 150-2500l.

Czytaj więcej...

Zestawy autonomicznego zasilania do systemów solarnych

Mimo iż od wprowadzenia do naszej oferty niskonapięciowych pomp obiegowych FOTTON FT5 15 PV DC minęło już kilka lat to, zestawy autonomicznego zasilania do systemów solarnych traktowane są na Polskim rynku nadal jako nowość.

Czytaj więcej...

Nowe zasilacze awaryjne serii INV

Od początku 2010 roku wprowadziliśmy do swojej oferty, nowe wysokiej jakości zasilacze awaryjne serii INV. Są to pierwsze na rynku profesjonalne zasilacze z czystą sinusoidą na wyjściu! w tak atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...