Charakterystyka firmy


Firma FOTTON Sp z o.o. powstała z przekształcenia powołanej do życia w 1996 r, spółki CENTROPOL SJ. Od początku swojego istnienia firma skupiała się na branżach energetycznej i energii odnawialnej, specjalizując się w produkcji innowacyjnych urządzeń i systemów.

Oferujmy szeroki zakres rozwiązań z zakresu OZE głównie w obszarach fotowoltaicznych systemów wyspowych i sieciowych wraz z ich zabezpieczeniami jak też solarnych niskonapięciowych systemów pompowych. Bazą do powyższych systemów są przede wszystkim produkowane przez FOTTON Sp z o.o. panele fotowoltaiczne, innowacyjne dachówki solarne FTDS52, cały zakres zabezpieczeń do instalacji fotowoltaicznych, niskonapięciowe pompy wody –  pod marką FOTTON.

Dbałość o innowacyjność w połączeniu z jakością spowodowały iż przez lata marka FOTTON stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polskich marek w branży OZE i elektro.

Naszym priorytetem jest śledzenie rozwoju najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie OZE i elektro, jak też aktywne uczestniczenie w tym procesie, znajduje to odzwierciedlenie w ofercie FOTTON, która stale uzupełniana jest o nowe innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.