Charakterystyka firmy


Firma CENTROPOL SJ powstała w 1996 r, od początku działając w branżach energetycznej i energii odnawialnej, specjalizując się w produkcji innowacyjnych urządzeń i systemów.

Oferujmy szeroki zakres rozwiązań z zakresu OZE głównie w obszarach fotowoltaicznych systemów wyspowych i sieciowych wraz z ich zabezpieczeniami jak też solarnych niskonapięciowych systemów pompowych. Bazą do powyższych systemów są przede wszystkim produkowane przez CENTROPOL SJ panele fotowoltaiczne, innowacyjne dachówki solarne FTDS52, cały zakres zabezpieczeń do instalacji fotowoltaicznych, niskonapięciowe pompy wody –  pod należącą do firmy marką FOTTON.

Dbałość o innowacyjność w połączeniu z jakością spowodowały iż przez lata marka FOTTON stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polskich marek w branży OZE i elektro.

Naszym priorytetem jest śledzenie rozwoju najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie OZE i elektro, jak też aktywne uczestniczenie w tym procesie, znajduje to odzwierciedlenie w ofercie CENTROPOL SJ, która stale uzupełniana jest o nowe innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.