Charakterystyka firmy


Firma CENTROPOL SJ powstała w 1996 r, od początku działając w branżach energetycznej i energii odnawialnej, specjalizując się w produkcji stosowanych tam urządzeń.

Oferujmy szeroki zakres rozwiązań z zakresu OZE w dwóch zasadniczych obszarach tj. fotowoltaiczne systemy sieciowe i wyspowe jak też solarne systemy do podgrzewania CWU i wspomagania CO, oparte na wysokowydajnych kolektorach słonecznych. Bazą do powyższych systemów są przede wszystkim produkowane przez CENTROPOL SJ panele fotowoltaiczne FTM,FTM-P, innowacyjne dachówki solarne FTDS52 i próżniowe kolektory słoneczne SP 58/1800 pod należącą do firmy marką FOTTON.

about us image

Dbałość o wysoką innowacyjność w połączeniu z jakością spowodowały iż przez lata marka FOTTON stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polskich marek w branży OZE i elektro.

Naszym priorytetem jest śledzenie rozwóju najnowszych technologii i osiągnięć w dziedzinie OZE i elektro, jak też aktywnie uczestniczenie w tym procesie, znajduje to odzwierciedlenie w ofercie CENTROPOL SJ, która stale uzupełniana jest o nowe innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.