Polityka prywatności strony FOTTON.PL

Zasady polityki prywatności, które są określone poniżej, dotyczą tylko strony FOTTON.PL, nie dotyczą witryn, do których można przechodzić ze strony FOTTON.PL. Po opuszczeniu strony FOTTON.PL prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odwiedzanych witryn internetowych.

Korzystając ze strony FOTTON.PL akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Administrator danych CENTROPOL SJ
ul. Bytomska 88, 41-940 Piekary Śląskie NIP: 6262476959, REGON: 273872659,
zarejestrowany i widoczny w ewidencji KRS, zarządzający stroną FOTTON.PL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z firmą FOTTON.PL poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego.  Wypełnienie formularza kontaktowego wymaga podania danych osobowych, które są używane  przez firmę FOTTON.PL do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

Strona  FOTTON.PL zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo.  Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę FOTTON.PL jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny FOTTON.PL ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych.

Dane osobowe podawane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

FOTTON.PL dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona FOTTON.PL została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie.

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale  tzw. dane techniczne na przykład: adres IP,  informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej,  systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk  np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie niezwiązanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.

 

Aktualizacja: 24.05.2018r